Bonusy a zľavy

Sme známi tým, že k svojim zákazníkom sa snažíme byť nielen priateľskí a ústretoví, ale aj spravodliví. Preto ako jediný slovenský dodávateľ energií poskytujeme bonusy a zľavy súvisiace s dobrou platobnou disciplínou.

BONUS za dobrú platobnú disciplínu

Od 1. januára 2015 ponúkame svojim odberateľom elektriny s ročným vyúčtovaním, ktorí nikdy nemeškali s úhradou faktúry, bonus vo výške:

  • polovice spotrebnej dane (firma),
  • polovice z mesačnej platby dodávateľovi za OM (domácnosť).

BONUS za preplatok

Od 1. januára 2015 platí, že každý odberateľ s ročným vyúčtovaním, ktorý nikdy nemeškal s úhradou faktúry a v ročnom vyúčtovaní má preplatok, dostane od nás bonus vo výške 2,5 % p.a. úrokovej sadzby vypočítanej zo sumy preplatku.

Internetový obchod MaGnaShop

Dlho sme rozmýšľali nad tým, akú novinku svojim zákazníkom ponúkneme v budúcnosti. Hľadali sme niečo, čo by ich naozaj potešilo, a to nielen na chvíľu. Preto sme pre vás vytvorili priestor, kde možno nakupovať za veľmi priaznivé ceny – e-shop, ktorý nájdete na adrese www.magnashop.sk. Naši zákazníci môžu figurovať ako dodávatelia tovarov do e-shopu alebo zvýhodnení kupujúci. Na predaj sú výrobky, služby či energie. Prednostne sú umiestňované tovary a služby od našich odberateľov a najmä produkty, ktoré Vám prinesú úspory energií.

Ak chcete byť aj vy dodávateľom do MaGnaShopu, kontaktujte nás na magna@magnaea.sk. Neváhajte a pridajte sa so svojimi výrobkami, tovarmi či službami k nám. Veď ste ich vytvorili, alebo obchodujete s nimi za pomoci energií od nás.

Vernostný program LYONESS

Na základe podnetov od našich zákazníkov sme sa rozhodli obnoviť spoluprácu so slovenskou pobočkou celosvetového obchodného spoločenstva LYONESS. Klienti LYONESS a súčasne naši odberatelia energií do domácností tak od 1.10.2014 môžu využívať výhody partnerstva oboch spoločností a užiť si svoj Cashback z nákupu elektriny a plynu. Každý kto si cez svoje ID LYONESS u nás uplatní svoju požiadavku na účasť vo vernostnom programe, bude zaradený medzi poberateľov jeho výhod a po úhrade každej vyúčtovacej faktúry bude čerpať svoj Cashback.

Tí, ktorí nie sú partnermi LYONESS, sa nimi môžu ľahko stať. Stačí nás o takúto registráciu požiadať a my už ostatné zariadime.

Pre koho sú určené naše vernostné programy?

Zľavy, bonusy a výhody z vernostných programov nie sú poskytované tým odberateľom, ktorí sa stali našimi zákazníkmi v súťažiach a e-aukciách, keďže v týchto prípadoch na zohľadnenie ďalších výhod (okrem ceny) v súťažných kritériách nebol priestor. Všetci ostatní odberatelia si svoje výhody môžu užívať naplno aj súbežne.