Nový MaGnaShop ...nielen internetový obchod...

Pre svojich zákazníkov sme vytvorili nový internetový obchod www.magnashop.sk, ktorého primárnym cieľom nie je len predaj produktov a služieb, ale aj vytváranie dlhodobých vzťahov medzi nami a našimi odberateľmi, ako aj medzi jednotlivými odberateľmi energií navzájom.

MaGnaShop je obchodná platforma, na ktorej môžu všetci odberatelia energií nakupovať nie len za dobré ceny, ale môžu pritom využiť aj výhody tohto vernostného programu. Na portáli ponúkame naše vlastné produkty a služby, produkty našich odberateľov, ktoré pomocou nami dodanej energie vyrábajú alebo poskytujú a v neposlednej rade sa sústreďujeme na predaj riešení smerujúcich k úsporám energií..

Pre našich odberateľov sme vytvorili exkluzívny systém odmeňovania a poskytovania vernostných zliav. Systém spočíva v možnosti používania špeciálneho „platidla“ „MaGnaWatt“ (MGW), ktorým si môžete pri kúpe tovaru uplatniť zľavu z jeho ceny. Platí, že 1 MGW = zľava vo výške 1 EUR).

MaGnaWatty je možné získať nasledovnými spôsobmi:

  • za každé vyúčtovanie - v závislosti od vyúčtovanej spotreby v kWh sú automaticky po kompletnej úhrade vyúčtovacej faktúry pripísané MaGnaWatty na vaše konto
  • za nákup produktov a služieb v MaGnaShope – pri kúpe niektorých produktou, je säúčasťou kúpy aj bonus vo forme MaGnaWattov, ktoré vám sú pripísané po kompletnom vybavení objednávky).

Získané MaGnaWatty môžete uplatniť pri nákupe akéhokoľvek tovaru z ponuky e-shopu. Výsledná cena objednávky bude znížená o množstvo uplatnených MaGnaWattov. Doprava je už zahrnutá v cene tovaru.

Ponúkať produkty v MaGnaShope môžu, samozrejme, aj spoločnosti, ktoré nie sú našimi odberateľmi. Ak chcete byť aj vy dodávateľom tovaru do MaGnaShopu, kontaktujte nás na magna@magnaea.sk. Keďže obchod sa stále rozširuje očakávame, že si aj vy budete mať z čoho vyberať.

Tešíme sa na vaše nákupy.