Energie máme dosť, preto ju predávame

MAGNA ENERGIA – váš stabilný partner pre dodávky energií

Už 1.1.2008, sme sa stali prvou slovenskou spoločnosťou, ktorá zabezpečila dodávky elektriny aj domácnostiam za výhodnejšie ceny, ako dovtedy dodávali výlučne monopolní dodávatelia. Od tej doby rastieme a rozširujeme svoje portfólio produktov a služieb, aby sme pre vás zabezpečili čo najkomplexnejší servis. Stabilná dodávka elektrickej energie a zemného plynu je len začiatok.

Garantujeme vám férovú cenu na celé obdobie nášho zmluvného vzťahu už pri podpise zmluvy. Pristupujeme individuálne k vašim požiadavkám, vždy nás zastihnete na telefóne a vaše dopyty riešia odborníci na všetkých našich oddeleniach. Za posledné roky sa ceny dodávateľov energií vplyvom konkurenčného súboja o zákazníka k sebe priblížili a práve starostlivosť o klienta, férový prístup a úroveň doplnkových služieb je kľúčovým faktorom pri získavaní, ale najmä udržaní si odberateľov. Sme presvedčení o potrebe zodpovedného prístupu k ochrane životného prostredia a ako prvý dodávateľ elektrickej energie na trhu sme zabezpečili všetkým našim zákazníkom v segmente domácností elektrinu vyrobenú výlučne zo slovenských obnoviteľných zdrojov energie.

Napriek dynamicky rastúcemu počtu zákazníkov stále udržujeme individuálny prístup k vašim požiadavkám, optimalizujeme prevádzkové náklady, pripravujeme nové služby a udržiavame finančné bonusy pre našich zodpovedne platiacich zákazníkov.