Posledná šanca dozvedieť sa, ako na fotovoltiku rozumne. Vidíme sa v Rúbani

Viac ako sto záujemcov o efektívne využívanie vlastnej výroby elektriny už navštívilo naše workshopy, na ktorých sme im priblížili, ako si znížiť účty za energie. Teraz je na rade posledný, ktorý sa bude konať  15. novembra v Rúbani. „Uzatvárame ním našu sériu šiestich jesenných stretnutí s odberateľmi po celom Slovensku. Našimi hosťami boli ľudia, ktorých zaujímajú moderné technológie a riešenia v energetike, disponujú vlastnou výrobou elektriny a radi by ju využili naplno,“ hovorí Hoang Nguyen Khac, projektový manažér MAGNA ENERGIA pre obnoviteľné zdroje energií.

Na doterajších stretnutiach sa hostia najviac zaujímali o výhody dynamických taríf či Požičovne elektriny. Vďaka nim môžu šetriť na výhodnejších cenách mimo špičky a majú istotu, že z nimi vyrobenej elektriny im neprepadne ani kilowatthodina. Veľký záujem vyvolala aj novinka v produktovom portfóliu MAGNA ENERGIA - Zdieľanie elektriny. V rámci nej môže náš klient s vlastnou výrobou elektriny jej prebytky odovzdať inému odberateľovi, napríklad rodičom či súrodencom. Podobnú možnosť majú aj firemní zákazníci. Tí sa na doterajších stretnutiach hojne pýtali aj na ponuku fixných cien elektriny v porovnaní so spotovými, ktoré sú známe iba deň dopredu. V období energetickej krízy totiž práve na nich mohli výrazne ušetriť a aj pre budúci rok môžu byť tieto ceny výhodnejšie ako napríklad fixné, určené regulačným úradom.

Aj v Rúbani prezradíme viac o pripravovanom projekte budovania batériových úložísk priamo u odberateľov. Vďaka nemu si budú môcť ukladať prebytočnú elektrinu z fotovoltiky, alebo si batérie v prípade potreby dobíjať lacným nočným prúdom. Ten je dostupný práve prostredníctvom dynamických taríf,“ dopĺňa Hoang Nguyen Khac. Podobne ako aj pri predchádzajúcich workshopoch, aj pre ten posledný platí, že sa ho môžu zúčastniť aj záujemcovia, ktorí nie sú zákazníkmi MAGNA ENERGIA. Stačí, že ich zaujímajú možnosti, ako na energiách ušetriť.

Ďakujeme všetkým ktorí sa doterajších workshopov zúčastnili. Sú dôkazom toho, že aj na Slovensku sa ľudia zaujímajú o moderné riešenia v energetike a nie je im ľahostajné, koľko za energie platia. Aj vďaka ich nápadom a postrehom môžeme modelovať naše služby tak, aby boli pre zákazníkov stále výhodnejšie,“ dodáva Martin Ondko, generálny riaditeľ MAGNA ENERGIA.

Ak sa chcete posledného tohtoročného workshopu zúčastniť, registrujte sa prosím cez formulár pod článkom, alebo na tomto linku.

Tešíme sa na vás v Rúbani
Kedy:    15.11.2023
Kde:      Château Rúbaň, Rubáň 420, Rubáň
Čas:       14:30 – 18:00