Pozvánka na SMART ENERGY FORUM 2024 v Nitre

S veľkou radosťou Vás pozývame na 2. ročník SMART ENERGY FORUM, ktorý sa uskutoční dňa 14.03.2024 na Výstavisku Agrokomplex Nitra. Vaša účasť na výstave a workshope prinesie neoceniteľný prínos pre celkovú atmosféru podujatia.

SMART ENERGY FORUM je zameraný na inovácie v oblasti skladovania energie, fotovoltických technológií, nabíjacích staníc pre elektromobily a inteligentných riešení pre energetickú sebestačnosť a úspory.

Chceme poslucháčom bližšie predstaviť koncept energetických spoločenstiev, tie predstavujú inovatívny prístup k výrobe, distribúcii a spotrebe energií, kde aktívni aj pasívni odberatelia spolupracujú na vytváraní udržateľného energetického ekosystému.

Na SMART ENERGY FORUM 2024 budeme informovať a diskutovať o tom, ako energetické spoločenstvá môžu hrať kľúčovú úlohu v transformácii energetického sektora na Slovensku. Tešíme sa na vašu účasť a príležitosť podeliť sa o nápady a skúsenosti v tejto dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti.

Pre viac informácií o energetických spoločenstvách nájdete na www.ecomunita.sk

Účasť na workshope a výstave je bezplatná s nutnosťou online registrácie, ktorú môžete vykonať na nasledujúcich odkazoch:

Tešíme sa na Vašu účasť a nezabudnite sa zastaviť v našom stánku MAGNA ENERGIA, kde budeme ochotní odpovedať na všetky vaše otázky a diskutovať o novinkách v oblasti smart energií.