Úprava prepočtu vernostných bodov v Magnashope

Vážení odberatelia,

Od Marca 2019 meníme prepočet vernostných bodov za Vaše vyúčtovacie faktúry. Odberatelia, ktorí zmenili bežné sadzby na riešenia s variabilnou tarifikáciou budú môcť získať nielen výhodnejšie ceny komodity, ale aj vyššie percentuálne zľavy v Magnashope za elektrinu presunutú do lacnejších taríf.

Hodnota zľavy naďalej ostáva 1 MGW = 1 EUR. Podľa definovaného vzorca získate príslušný počet MaGnaWattov v závislosti od vyúčtovanej spotreby v kWh. MaGnaWatty sú automaticky pripísané na Vaše konto po kompletnej úhrade vyúčtovacej faktúry.

Získané MaGnaWatty je možné uplatniť pri nákupe v ľubovoľnom množstve, t.j. všetky ktoré máte na konte alebo iba zvolené množstvo. O množstvo uplatnených MaGnaWattov je následne znížená výsledná cena objednávky.

Našim cieľom, je ponúknuť našim odberateľom nie len možnosť nakupovať, ale aj poskytnúť obchodnú platformu na predaj výrobkov a služieb, ktoré s pomocou nami dodanej energie vyrábajú, alebo poskytujú. Ak chcete byť aj vy dodávateľom tovaru do nášho maGnaShopu, kontaktujte nás na adrese .