Nový MaGnaShop ...nielen internetový obchod...

Naša spoločnosť MAGNA ENERGIA zriadila nový internetový obchod www.magnashop.sk, ktorého primárnym cieľom nie je predaj produktov a služieb. MagnaShop sa zameriava na vytváranie dlhodobých a lojálnych vzťahov medzi našou spoločnosťou a zákazníkmi, ale i medzi našimi zákazníkmi navzájom.

MagnaShop je internetový obchod, kde si môžu všetci naši odberatelia energií nakupovať rôzne produkty a služby za najvýhodnejšie ceny. E-shop je samozrejme prístupný aj všetkým ostatným návštevníkom, ale byť našim odberateľom sa naozaj oplatí. Zákazníkom ponúkame nielen naše vlastné produkty a služby, ale taktiež produkty našich odberateľov. Cieľom je ponúknuť našim odberateľom nielen možnosť nakupovať, ale aj poskytnúť obchodnú platformu na predaj výrobkov a služieb, ktoré pomocou nami dodanej energie vyrábajú alebo poskytujú. Ponúkať produkty v MaGnaShope môžu samozrejme aj spoločnosti, ktoré nie sú našimi odberateľmi. Ak chcete byť aj vy dodávateľom tovaru do MaGnaShopu, kontaktujte nás na adrese magna@magnaea.sk. Keďže náš MagnaShop je ešte len v začiatkoch, produktové portfólio nie je rozsiahle. Postupne sa však snažíme rozširovať rady produktov a služieb, aby bol každý jeden zákazník spokojný a mal si z čoho vyberať.

Pre našich odberateľov elektriny a plynu sme vytvorili exkluzívny systém odmeňovania a poskytovania zliav za ich vernosť a platobnú disciplínu. Poskytujeme im výhodu v podobe špeciálneho platidla „MaGnaWatt“ (MGW). Je to naša vlastná platobná jednotka v hodnote   1 MGW = 1 EUR. MaGnaWatty je možné získať nasledovnými spôsobmi:

  • za každé vyúčtovanie (v závislosti od vyúčtovanej spotreby v kWh sú automaticky po kompletnej úhrade vyúčtovacej faktúry pripísané MaGnaWatty na kontá našich odberateľov),
  • za nákup produktov a služieb v MaGnaShope (jednotlivé produkty obsahujú bonus vo forme MaGnaWattov, ktoré sa získavajú okamžite po kompletnom vybavení objednávky).

Získané MaGnaWatty je možné uplatniť v ľubovoľnom počte pri nákupe akéhokoľvek tovaru z ponuky e-shopu – všetky, ktoré má zákazník na konte alebo iba určité zvolené množstvo. Výsledná cena objednávky bude znížená o množstvo uplatnených MaGnaWattov. Doprava je zahrnutá už v cene tovaru.

Získajte i vy všetky výhody MaGnaShopu. Zakúpením novej zmluvy o dodávke elektriny či plynu v našom e-shope sa stávate našim odberateľom a získavate spomínané výhody a ďalšie bonusy. Navyše si k svojej objednávke zmluvy ako darček môžete vybrať jednu zo šiestych štýlových a hodnotných grafík známych slovenských výtvarníkov Andreja a Martina Augustínovcov.

V prípade otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Tešíme sa na vaše nákupy.