Lyoness

Lyoness, založený v roku 2003, ponúka svojim členom peniaze späť z každého nákupu. Pôvodne začínalo v štyroch krajinách, v súčasnosti sa vyvinulo na medzinárodnú spoločnosť. Lyoness poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostanú späť peniaze, zatiaľ čo partnerské spoločnosti získavajú lojálnych zákazníkov a radi im poskytujú špeciálne výhody.

Lyoness je momentálne aktívne v 33 krajinách Európy ako aj v USA, v Kanade, Brazílii, Spojených arabských emirátoch, v Katare, v Južnej Afrike a v Ázijsko-pacifickej oblasti (Hongkong, Macao, Austrália, Filipíny, Thajsko, Nový Zéland) a teší sa celosvetovo z viac ako 4 miliónom členov.

Štatistiky hovoria, že na Slovensku má už Lyoness viac ako 350 000 klientov. Keďže Slováci majú radi všetko, čo im dokáže byť užitočné, predpokladá sa že tento počet dosiahne ešte vyššie číslo.

MAGNA ENERGIA dodáva elektrinu a plyn a všetkým klientom LYONESS prináša okrem svojich, v porovnaní s konkurenciou nadštandardných výhod, aj možnosť využiť Cashback a ďalšie benefity LYONESS.

Klienti LYONESS a súčasne odberateľa energií od a.s. MAGNA ENERGIA môžu využívať výhody partnerstva oboch spoločností a užiť si svoj cash back z nákupu elektriny a plynu od MAGNA ENERGIA.

Súčasní zákazníci MAGNA ENERGIA a súčasne aj klienti LYONESS si na emailovej adrese lyoness@magnaea.sk môžu, spolu s uvedením údajov o sebe, nahlásiť svoje LYONESS ID a ich spotreba odo dňa nahlásenia bude podliehať vyplateniu Cashback v rozsahu podmienok LYONESS.

Obdobným spôsobom bude aplikovaný cashback u všetkých nových odberateľov, ktorí sú súčasne klientami LYONESS.

Pre odberateľov MAGNA ENERGIA, ktorí doposiaľ nie sú klientom LYONESS, ponúka MAGNA ENERGIA možnosť registrácie vo vernostnom programe LYONESS tak, aby aj oni mohli využívať výhody, ktoré spojenectvo MAGNA ENERGIA a LYONESS prináša. Ak sa zaregistrujete na magna-energia.sk/magna/prihlasenie-k-sluzbam-lyoness stanete sa členom LYONESS a u MAGNA ENERIA Vám ihneď začnú plynúť výhody LYONESS z nákupu energií. Súčasne Vám na Vašu adresu zašleme registračnú kartu s našim logom tak, aby ste mohli svoje výhody získať aj pri iných nákupoch.