Požičajte nám vami vyrobenú elektrinu, keď jej máte dosť. Vrátime vám ju, keď vám bude chýbať

Ste výrobcom elektriny? Stáva sa vám, že jej niekedy vyprodukujete viac, než miniete, no inokedy vám chýba? V takom prípade môžete využiť najnovšiu ponuku od spoločnosti MAGNA ENERGIA – požičovňu elektriny.

Tá je určená všetkým domácnostiam, ktoré elektrinu nielen odoberajú, ale ju aj vyrábajú. A to nielen tým, ktoré sa zapojili do projektu „Zelená domácnostiach“, ale aj tým, ktoré sa rozhodli pre výrobu elektriny z obnoviteľných zdrojov bez štátnej podpory.

Ak medzi takéto domácnosti patríte, môže sa vám požičovňa elektriny od MAGNA ENERGIA zísť. Vďaka nej dokážete sebou vyrobenú elektrinu aj sami spotrebovať. A to i v prípade, keď jej vyrobíte viac, než momentálne potrebujete. Ako na to?

Mechanizmus požičovne je veľmi jednoduchý: elektrinu vyrobíte a keď jej máte prebytok, požičiate ju spoločnosti MAGNA ENERGIA. My vám ju vrátime v dobe, keď ju budete potrebovať. Napríklad, keď vyrábate elektrinu z fotovoltaických panelov, vrátime vám ju večer po zotmení, prípadne ráno pred východom Slnka. Elektrinu si dokonca môžete požičať ešte pred tým, než ju vyrobíte, stačí, že ju neskôr vrátite.

Vďaka tomu dokážete na odbere elektriny výrazne ušetriť a investícia do fotovoltaického zariadenia sa vám vráti skôr.

Požičovňa elektriny od MAGNA ENERGIA je férová, pretože:

  • Požičaná elektrina je stále vašim vlastníctvom, dostanete sa k nej, keď ju budete potrebovať.
  • Vo faktúre za dodávku elektriny vám bude v plnom rozsahu odpočítaná.
  • Neplatíte žiaden fixný paušál - iba za službu prevzatia zodpovednosti za odchýlku na vašom výrobnom zariadení, ktorá je zákonnou podmienkou pre každý výrobný zdroj.
  • Cena tejto služby je závislá od typu zdroja a vyrobeného množstva elektriny. V praxi sa pohybuje od 0,95 až do 3,75 EUR za 1 MWh. 

Ďalšie informácie nájdete na stránke Požičovňa elektriny

Ak ste výrobcom elektriny v domácnosti a požičovňa elektriny sa vám zíde, kontaktujte nás na oze@magnaea.sk. Radi vám vysvetlíme všetky podrobnosti.

 

Tešíme sa na spoluprácu.